Change to English
Ceny pozemkov už od 59 € / m2
Kontaktujte nás 0911 744 788

Golf

Golfový areál GREEN RESORT

Je top dielom Ing. Jozefa Munku CSc. a jeho synov Ing. Martina Munku a Ing. Mareka Munku, ktorí majú dlhoročné a bohaté skúsenosti s projektovaním a realizáciou golfových areálov na území Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí.

Rozprestiera sa na pozemkoch o výmere 76 ha, ktoré poskytujú obrovský a ničím neobmedzený priestor na vybudovanie kvalitných hracích plôch. Vysoká kvalita je dosahovaná aj použitou trávnou zmesou /psinček/, ktorá je použitá nielen na grínoch, ale aj na fervejoch. Dosiahne sa tým najvyššia možná úroveň trávnatých porastov, s ktorými sa môžete stretnúť napríklad na známom rakúskom ihrisku Fontána.

Areál Green Resort v súčasnosti ponúka:

Tréningové zázemie

  • 250 m dlhý zastrešený driving range so 17-timi odpaliskami s umelou odpaľovacou rohožou a nočným osvetlením. Súčasná kapacita je 25 odpalísk pri hre z trávnatých plôch.
  • „Old“ putting greenchipping area.
  • „New“ putting green o výmere 800 m2 a chipping area s rozlohou 2 500 m2.
  • Pieskový bunker určený k tréningu.
  vizualizacia

vizualizacia

 

9 jamkové verejné ihrisko /PAR 28/

9 jamkové verejné golfové ihrisko s celkovou dĺžkou 971 m je výbornou možnosťou úpravy HCP 37-54 a je vhodnou voľbou pre začiatočníkov, ale aj pokročilých a skúsených hráčov. Slúži na trénovanie hry na krátku vzdialenosť a na preverovanie získaných pravidiel golfovej hry. Hru na 9 jamkovom verejnom ihrisku spestruje vodná prekážka v podobe dvojhektárového jazera, ale aj množstvo pieskových bunkrov.

Majstrovské 18-jamkové ihrisko /PAR 72/

V roku 2014 je naplánované otvorenie majstrovského 18-jamkového ihriska s názvom Green Resort s celkovou dĺžkou 6 661 m, ktoré bude „férovým ihriskom“ s minimom vysokých rafov, tzn., že nebude hráčov penalizovať za dobre zahraté údery. Na fervejoch bude opäť vysiata trávna zmes –  psinček, rovnako ako aj na 9 jamkovom verejnom ihrisku.

Ihrisko je navrhnuté s maximálnym citom skúseného architekta tak, aby si ho dokonale užili skúsení golfoví hráči, rovnako ako aj začiatočníci. V súčasnosti je v golfovom areáli k dispozícii 9 jamkové verejné ihrisko a 9 jamkové majstrovské ihrisko.

AUGUST 2014 OTVORENIE 18 JAMKOVÉHO MAJSTROVSKÉHO IHRISKA

  vizualizacia